לשירות לקוחות והזמנות חייגו – 054-9749949  | info@babystep.co.il ✉ 

לפני תהליך הרכישה, אנחנו ממליצים להצטייד במידה נכונה ומעודכנת של כף הרגל. ישנם מספר מאפיינים שיש לקחת בחשבון לקראת רכישה נכונה. אחרי הכל, אנחנו מדברים פה על זוג רגליים קטנטנות ורכות שזקוקות לתמיכה, גמישות ומרווח מספק להתפתחות הטבעית שלהן.

  1. איכות על איכות אנחנו לא מתפשרים, בטח שלא כשמדובר בילדים שלנו. נעלי בובוקס עשויות מחומרים גמישים, נוחים ובטוחים עבור כף הרגל של הילדים שלכם, והכי חשוב – איכותיים! 

  2. סוג סוג הנעל חשוב מאוד לצורך עבורו אתם רוכשים את הנעל. נעלי טרום הליכה מיועדות לתינוקות שעדיין לא הולכים, נעלי צעד ראשון ילוו את הפעוט שלכם בצעדיו הראשונים בבית או בגינה, ונעלי צעד שני ילוו אותו כפעוט אקטיבי שכבר הולך ורץ בבטחון.

  3. תקציב בחרו תקציב שיתאים לכם מבחינה כלכלית. זכרו כי נעל איכותית תעלה יותר משאר הנעליים המוצעות בשוק. האיכות של בובוקס מתבטאת לא רק במבנה הייחודי שלה, אלא גם בשימורה לאורך זמן, ככה שאתם משלמים עבור המוצר לטווח הארוך.

  4. מידהשימו לב שאתם יודעים מהי המידה של ילדכם, וזאת על מנת לתרום לתהליך ההתפתחות שלו ולנוחות שלו. לחצו מעט באצבע על הקצה של הנעל כשהילד נועל אותה, וודאו שאתם מרגישים את הבוהן שלו, אך עדיין השאירו מספק מילימטרים של רווח.

בעת תהליך הרכישה

לאחר שעברנו על המאפיינים החשובים ביותר, יש לציין כי בעת תהליך הרכישה יש לשים לב לעוד מספר מאפיינים. בעת המדידה הראשונית התבוננו בהתאמה על הרגל בזמן ההליכה. לפעמים, הרצון של הילד לנעול את הנעל יהיה תלוי בצבע או בסגנון שמוצאים חן בעיניו, אז וודאו שהנראות החיצונית מוצאת חן בעיניו. כמו כן, שימו לב שהילד הולך בנינוחות ושהנעל לא לוחצת עליו.

נעלי טרום הליכה הנעליים הראשונות

התינוק שלכם החל להתנועע ולזחול? מזל טוב! אתם עומדים לקראת תהליך רכישה של הנעליים הראשונות שלו. מלבד היות התהליך הזה מרגש ומסמל תחילתה של תקופה נפלאה – זהו תהליך חשוב מאוד להתפתחות הטבעית של הפעוט ולנוחות שלו. הפעוט שלכם עתיד להפוך לזאטוט שמח שמתרוצץ עם חבריו בגן וקופץ מצד לצד, ואתם בוודאי רוצים להכין אותו בעדינות לתהליך הזה.

נעלי טרום הליכה

נעלי טרום הליכה הן נעליים שמיועדות לגילאי 3-27 חודשים. בובוקס מציעה שלוש מידות; מידה S מיועדת לגילאי 3-9 חודשים, מידה M מיועדת לגילאי 9-15 חודשים, ומידה L שמיועדת לגילאי 15-27 חודשים. בבובוקס מאמינים בהתפתחות הטבעית והחופשייה של הרגל, ולכן בונים את הנעל ממספר חלקים, שכל אחד מהם נועד לתמוך בחלק חיוני אחר של הרגל. כך, נעלי הפעוטות שלנו מאפשרות גמישות מלאה, צווארון אלסטי להתאמה בטוחה, והתאמה למבנה האנטומי של רגל התינוק.

איך מתחילים

ראשית, יש לזכור כי בחירת נעלי טרום הליכה היא בסיס ליציבות העתידית של הפעוט. על כן, יש להגיע לתהליך מוכנים מראש. מלבד נעלי טרום הליכה, נעלי בובוקס, ביומכאניקס, סידס ומותגים רבים נוספים מציעים מגוון נעליים לפעוטות, נעלי ילדים ונעלי תינוקות. המטרה של המותגים האלו היא לפתח רגליים בריאות לאורך כל החיים, ולכן אנחנו נלווה את הפעוט שלכם כבר בתחילת התהליך. שלושת המידות שלנו מתאימות לפעוט מגיל שלושה חודשים ועד אחרי גיל שנתיים, כך שהפעוט יתנסה בהן לפני שיצטרך את נעל הצעד הראשון.

איכות ונוחות

נעלי טרום ההליכה שאנו משווקים מיוצרות מהחומרים הטובים ביותר; עור טבעי, שיאפשר לרגל לנשום בחופשיות. נעלי פעוטות מאופיינות בגמישות ורכות יתרה, כדי לחקות את החופשיות של הרגל היחפה. סיבה נוספת והיא שכף הרגל שלהם עדיין מתפתחת, והם עדיין אינם משתמשים בה לזמן רב. נעלי הילדים שאנו משווקים עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר, ביניהם תקן ארגון הפודיאטריה האמריקאי. אנו ב BABYSTEP מאמינים כי האיכות אינה צריכה לבוא על חשבון הסגנון והטעם האישי, ולכן אנחנו מציעים מגוון של נעלי טרום הליכה בצבעים שונים ועם עיצובים שונים. כך תוכלו למצוא אצלנו נעלי תינוקות טרום הליכה לבנות ובנים כאחד.

סל הקניות שלך
Open chat